Mali plovak 2016.

Športsko ribolovna udruga „AMUR“ je 14.08.2016. (nedjelja) organizirala tradicionalno udružno kadetsko natjecanje u pecanju ribe na plovak pod nazivom „MALI PLOVAK 2016“.

Natjecanje je održano na športsko ribolovnoj vodi „Topolje“ u Kruševici. U natjecanju je sudjelovalo 19 natjecatelja.

19. Katarina Drkelić -0,110 kg

Prvo mjesto osvojio je Stjepan Mačinković sa 0,92 kg ulova i nagrađen sa peharom, medaljom i direktašem. Drugo mjesto je osvojio Fabijan Vođinac sa 0,51 kg ulova i nagrađen sa medaljom i direktašem. Treće mjesto je osvojio Božidar Stojanović sa 0,41 kg ulova i nagrađen medaljom i direktašem. Većem broj natjecatelja ovisno o ostvarenom plasmanu dodjeljene su nagrade u priboru.
ŠRU „AMUR“ je za sve natjecatelje osigurao doručak, piće, ručak i mamce (crviće). Za roditelje je osiguran ručak.

Osnovni cilj ovog natjecanja je potaknuti mlade da se bave sportskim ribolovom čemu ŠRU „AMUR“ posvećuje veliku pažnju. Općina Slavonski Šamac je financijski pomogla u organizaciji natjecanja na čemu se ovim putem zahvaljujemo.